Vojtěch  Pernica - Vyšívačka

Olej na dřevě, 20x29 cm, signováno vpravo nahoře Pernica, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

12322. Vyšívačka
Dražba ukončena:20.09.2017 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč