Vojtěch  Tittelbach - Akt

Olej na kartonu, 87x63 cm, signováno vpravo dole V. Tittelbach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

20363. Akt
Dražba ukončena:30.05.2018 22:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč