Vojtěch  Tittelbach - Běžci

Olej na překližce, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Tittelbach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

17001. Běžci
Dražba ukončena:01.03.2018 22:25:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:15 000 Kč