Vojtěch  Tittelbach - Běžci

Kombinovaná technika, 66x90 cm. Signováno vlevo dole V. Tittelbach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81279. Běžci
Dražba ukončena:28.07.2022 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč