Vojtěch  Tittelbach - Odpočinek

Litografie, 31x39 cm, signováno vpravo dole Vojt. Tittelbach 46, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

11926. Odpočinek
Dražba ukončena:29.06.2017 18:53:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč