Vojtěch  Tittelbach - Ženský akt s míčem

Olej na kartonu, 52x46 cm, signováno vpravo dole V. Tittelbach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč

10088. Ženský akt s míčem
Dražba ukončena:27.04.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč