Vojtěch  Pernica - Dívka v kroji

Olej na kartonu, 59x36 cm, signováno vpravo dole Pernica, rám.

1886, Velké Lovčice - 1977
Žák prof. Hampeysa a UMPRUM v Praze. Tvoří portréty (rodina hrabat Strolbergů,...), dekorační výzdoby (drážní budovy ve Veselí na Moravě,...) i krajiny. Roku 1921 vystavoval v Los Angeles.

Pozn.: Rám poškozen.

5954. Dívka v kroji
Dražba ukončena:26.10.2016 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč