Vojtěch  Pernica - Hostýn

Olej na kartonu, 30x44 cm, signováno vpravo dole Pernica, rám.

1886, Velké Lovčice - 1977
Žák prof. Hampeysa a UMPRUM v Praze. Tvoří portréty (rodina hrabat Strolbergů,...), dekorační výzdoby (drážní budovy ve Veselí na Moravě,...) i krajiny. Roku 1921 vystavoval v Los Angeles.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.

2395. Hostýn
Dražba ukončena:28.05.2015 19:24:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč