Vojtěch Bartoněk - Malý prosebník

Kombinovaná technika, 32x20 cm, signováno pravo dole Bartoněk, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1908

16122. Malý prosebník
Dražba ukončena:14.02.2018 21:36:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč