Vojtěch Bartoněk - Portrét muže

Olej na plátně fixováno na kartonu, 45x34 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Na rámu mosazný štítek: Vojtěch Bartoněk 1859-1908. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1908

21285. Portrét muže
Dražba ukončena:27.06.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč