Vojtěch Bartoněk - Portrét ženy

Olej na plátně 65x52 cm Signováno vpravo nahoře V. Bartoněk 1904 Rámováno

Stav: Rám poškozen, Malba mírně poškozena

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1908

38066. Portrét ženy
Dražba ukončena:27.11.2019 22:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč