Vojtěch Bartoněk

12118. Prodavač párků

popis: Olej na plátně, 60x50 cm, signováno vpravo dole Bartoněk, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:00:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč