Vojtěch Bartoněk - Prodavačka ředkviček

Olej na plátně, 42x27 cm, signováno vpravo dole V. Bartoněk, rám.

o autorovi: 1859 - 1908

8666. Prodavačka ředkviček
Dražba ukončena:29.03.2017 19:46:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:44 000 Kč