Vojtěch Čapek - Prostorová meditace

Nejdelší strana: 80 cm

Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vzadu Vojtěch Čapek. Nerámováno.

o autorovi: 1989
Signatura autora ECAP89.
Začal tvořit v roce 2006, kdy se aktivně samostatně i týmově věnoval graffiti a streetartu, a to doma i v cizině. V současnosti je hlavním tématem jeho obrazů práce s tvary písmen, včetně různých úhlů pohledu na ně, a to ve variacích kompozic barevných ploch.
Jeho cílem je spolupůsobit ve firemních i bytových interiérech a rozvíjet moderní výtvarnou kulturu neotřelým způsobem.

100404. Prostorová meditace
Dražba ukončena:31.08.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč