Vojtěch Hynais - Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze

Litografie, 61x90 cm, signováno vpravo dole v kameni Hynais, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně ušpiněn. Přiložena kniha Voj. Hynais - na straně 106 je reprodukován návrh k diplomu

o autorovi: 1854 - 1925

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč

12768. Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze
Dražba ukončena:21.09.2017 22:38:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč