Vojtěch Hynais

41570. Diplom obchodní a živnostenské komory v Praze

popis: Litografie, 61x90 cm, Signováno vpravo dole v kameni Hynais. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1854 - 1925

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč