Vojtěch Hynek Popelka - Bažanti

Olej na plátně, 88 x 65 cm, rámováno, signováno vlevo dole, datováno 1944.

12. Bažanti
Dražba ukončena:26.11.2012 21:30:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč