Vojtěch Hynek Popelka - Hlava berana

Olej na plátně, 44 x 49cm, rámováno v původním rámu, signováno vlevo dole. Rá mírně odřený, plátno protrženo v délce 3 mm.

3. Hlava berana
Dražba ukončena:26.11.2012 20:45:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč

3 500 Kč 26.11.2012 20:36:35 37