Vojtěch Hynek Popelka - Jelen na pasece

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vlevo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4158. Jelen na pasece
Dražba ukončena:31.03.2016 19:24:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 500 Kč