Vojtěch Hynek Popelka - Kačeny

Olej na plátně, 44x58 cm, signováno vlevo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6194. Kačeny
Dražba ukončena:27.10.2016 20:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč