Vojtěch Hynek Popelka - Králíčci

Olej na plátně, 64x180 cm, signováno vlevo dole V.H. Popelka 1947, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3471. Králíčci
Dražba ukončena:26.11.2015 22:05:08
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč