Vojtěch Hynek Popelka - Králíci

Olej na plátně, 45x65 cm, signováno vlevo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

2319. Králíci
Dražba ukončena:27.05.2015 21:10:08
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 600 Kč