Vojtěch Hynek Popelka - Labe u Brandýsa

Olej na kartonu, 42,5x57 cm, signováno vlevo dole V. Popelka 1915, rám.

1888, Praha - 1971

3750. Labe u Brandýsa
Dražba ukončena:28.01.2016 19:30:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč