Vojtěch Hynek Popelka - Novotného lávka z Kampy

Olej na plátně, 44x50 cm, signováno vpravo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

3573. Novotného lávka z Kampy
Dražba ukončena:27.01.2016 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč