Vojtěch Hynek Popelka - Ovce

Olej na plátně, 63x78 cm, signováno vpravo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2533. Ovce
Dražba ukončena:28.05.2015 21:45:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč