Vojtěch Hynek Popelka - Pražský Hrad

Olej na plátně, 70x80 cm, signováno vpravo dole, rám.

1888, Praha - 1971

1597. Pražský Hrad
Dražba ukončena:26.11.2014 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč