Vojtěch Hynek Popelka - Tetřev

Olej na sololitu, 35x27 cm, signováno vlevo dole, rám.

1888, Praha - 1971

1666. Tetřev
Dražba ukončena:26.11.2014 21:47:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč