Vojtěch Hynek Popelka - Tetřev

Olej na plátně, 65x80 cm, signováno vlevo dole V. H. Popelka, rám.

2536. Tetřev
Dražba ukončena:28.05.2015 21:47:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč