Vojtěch Hynek Popelka - Tetřev

Olej na plátně, 49x70 cm, signováno vpravo dole V. H. Popelka, rám.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Malba i rám poškozeny.

4156. Tetřev
Dražba ukončena:31.03.2016 19:26:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč