Vojtěch Hynek Popelka - Tři ovce

Olej na kartonu, 40x55 cm, signováno vpravo dole, rám.

1888, Praha - 1971

1573. Tři ovce
Dražba ukončena:26.11.2014 20:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč