Vojtěch Hynek Popelka - Zimní krajina

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vlevo dole V. Popelka, rám, zaskleno.

1888, Praha - 1971

Pozn.: Rám poškozen.

2318. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.05.2015 21:10:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč