Vojtěch Hynek Popelka - Beran

Olej na kartonu, 40x36 cm. Signováno vpravo nahoře V. Popelka 1919. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

52982. Beran
Dražba ukončena:26.11.2020 20:35:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč