Vojtěch Hynek Popelka - Dvě kachny na rybníce

Olej na kartonu, 39x54 cm. Signováno vlevo dole V. H. Popelka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

19839. Dvě kachny na rybníce
Dražba ukončena:26.04.2018 19:22:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč