Vojtěch Hynek Popelka - Kachny

Olej na plátně, 62x76 cm. Signováno vpravo dole V.H. Popelka 1933. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

46500. Kachny
Dražba ukončena:25.06.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč