Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na potoce

Olej na plátně, 65x90 cm, signováno vlevo dole V.H. Popelka 1946, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

12280. Kachny na potoce
Dražba ukončena:20.09.2017 19:15:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč