Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na rybníce

Olej na kartonu, 37x46 cm. Signováno vpravo dole V.H. Popelka 1957. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

19890. Kachny na rybníce
Dražba ukončena:26.04.2018 20:09:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč