Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na rybníce

Olej na plátně. 36x40 cm Signováno vpravo dole V.H. Popelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

302246. Kachny na rybníce
Dražba ukončena:19.11.2019 20:45:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč