Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na rybníce

Olej na kartonu, 48x66 cm. Signováno vpravo dole V. H. Popelka. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

57196. Kachny na rybníce
Dražba ukončena:31.03.2021 20:12:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč