Vojtěch Hynek Popelka - Kachny na vodě

Olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole V. H. Popelka 1955. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

110025. Kachny na vodě
Dražba ukončena:21.01.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč