Vojtěch Hynek Popelka - Králíci

Olej na plátně, 45x58 cm. Signováno vpravo dole V. Popelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

54852. Králíci
Dražba ukončena:28.01.2021 20:14:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč