Vojtěch Hynek Popelka - Krávy na pastvě

Olej na plátně, 58x78 cm, signováno vlevo dole V.H. Popelka, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

12279. Krávy na pastvě
Dražba ukončena:20.09.2017 19:14:58
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 500 Kč