Vojtěch Hynek Popelka - Ovce

Olej na kartonu, 28x38 cm. Signováno vlevo dole V.V. popelka. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

112329. Ovce
Dražba ukončena:03.03.2024 20:11:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč