Vojtěch Hynek Popelka - Ovce

Olej na plátně, 75x97 cm. Signováno vlevo dole V. H. Popelka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

34032. Ovce
Dražba ukončena:27.06.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč