Vojtěch Hynek Popelka - Ovečky

Olej na plátně, 58x78 cm, signováno vlevo dole V.H. Popelka, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

20365. Ovečky
Dražba ukončena:30.05.2018 22:07:19
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 600 Kč