Vojtěch Hynek Popelka - Ovečky na pastvě

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole V. H. Popelka 1949. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

23514. Ovečky na pastvě
Dražba ukončena:31.10.2018 18:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč