Vojtěch Hynek Popelka - Stromy v zimní krajině

Olej na plátně, 44x59 cm. Signováno vlevo dole V.H. Popelka. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

28949. Stromy v zimní krajině
Dražba ukončena:27.02.2019 21:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč