Vojtěch Hynek Popelka - Tetřev

Olej na plátně, 70x105 cm. Signováno vpravo dole V.H. Popelka 1932. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

20134. Tetřev
Dražba ukončena:30.05.2018 18:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč