Vojtěch Hynek Popelka - Vesnička v polích

Olej na plátně, 58x80 cm. Signováno vpravo dole V. H. Popelka 1941.Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

19762. Vesnička v polích
Dražba ukončena:26.04.2018 18:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč