Vojtěch Hynek Popelka - Výhled do kraje

Olej na plátně. 62x78 cm. Signováno vpravo dole V.H.Popelka 1932. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

40977. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.02.2020 22:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč