Vojtěch Hynek Popelka - Výhled do kraje

Olej na plátně, 62x77 cm. Signováno vpravo dole V.H.Popelka 1932. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Praha - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

47221. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.07.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč